Zpět

Developerská společnost Mayfield, „rozjíždí“ nový projekt

Mayfield Radlice East-group, člen skupiny Fordgate Group, připravuje komplex nových kancelářských budov v Praze 5 – Radlicích.

Publikováno: 20.06.2007
Rubrika: ,
Autor: (red)

Projekt představují tři budovy pod souhrnným názvem Mayfield Galleries. První budova, jejíž výstavba byla slavnostně zahájena oficiálním výkopem 4. května letošního roku, se jmenuje Louvre. Nachází se na levém břehu Vltavy v lokalitě snadno dostupné metrem i automobilem, v zeleni a v blízkosti sportovního areálu. Reprezentativnost lokality zvyšuje nové ústředí ČSOB. Objekt nabízí celkem 4.515 m2 pronajímatelných ploch, které zahrnují kanceláře třídy „A“, vlastní kavárnu, dostatek podzemních parkovacích míst a střešní terasu. Ke standardu budovy patří například otevíratelná okna, regulovatelná klimatizace, strukturovaná kabeláž nebo centrální recepce.


Mayfield Galleries – vizualizace

Ředitelka Mayfield Radlice East- group Lenka Šišuláková k výstavbě nového office parku říká: „Po Prague Gate je to další kancelářský projekt, který nepostrádá výbornou lokalitu, nabízí mimořádnou dostupnost všemi prostředky a v blízkosti naleznete vše, co můžete potřebovat. Těší mne navíc i úroveň architektonického zpracování, které pro nás připravila kancelář Chapman Taylor. Budova totiž dost striktně respektuje své zelené okolí výškou i typem opláštění.“

Zdroj: www.konstrukce.cz

[carousel-horizontal-posts-content-slider]