Zpět

Trvalá krása kamene TechniStone® do koupelen celého světa

Chystáte se na rekonstrukci koupelny a chcete se vyvarovat tradičně používaným materiálům? Zvolit můžete vysoce odolný tvrzený kámen TechniStone®, který je nadčasový, ale přesto spolehlivý a praktický, navíc dodá koupelně luxusní nádech a podtrhne její krásu.

Publikováno: 21.07.2017
Rubrika:
Autor: (red)

Jedná se o ušlechtilý materiál tvořený z více jak 90 % z přírodních surovin doplněný barevnými pigmenty a skleněnými nebo zrcadlovými střepy. TechniStone® je vysoce pevný a odolný proti chemickému a mechanickému poškození, jeho výhodou při využití v koupelnách je také nízká poréznost a nasákavost, stejně jako velmi snadná údržba a čištění.

Tvrzený kámen TechniStone® se dá využít pro dlažbu, obklad stěn nebo jako odkládací či umyvadlová deska. Krásnou kombinaci vytvoří tmavě šedý odstín Noble Imperial Grey jako obklad sprchového koutu společně s černým materiálem Starlight Black použitým na dlažbu. Mramorový vzhled Noble s výrazným žilkováním působí v koupelně luxusně a elegantně, blyštivý Starlight Black, jehož součástí jsou zrcadlové a skleněné střepy, prostor rozzáří. Standardně se materiál TechniStone® vyrábí v tloušťkách 1,2 cm, 2 cm a 3 cm, u dekorů pro dlažbu je nabízen i v tloušťce 1 cm. Efektním a neobvyklým řešením je aplikace desky pod umyvadlem včetně úložného prostoru ve stejném odstínu s obložením sprchového koutu. Cena dle zakázky, více na www.technistone.cz.