Zpět
Dveře MASTER bez nápraží s posuvem Premium (zdroj: J.A.P.)

Kam až mohou dveře růst?

Toužíte po opravdu impozantních dveřích do svého prostorného vzdušného interiéru? Máte obavy, že takové dveře budou příliš těžké a budete se muset spokojit s kompromisy? Ale vůbec NE! Dnes je už z čeho vybírat!

Publikováno: 01.12.2016
Rubrika:
Autor: (red)

Příkladem jsou dveře Master, jejichž konstrukce je z hliníkových profilů a díky nim mohou dorůst až do výšky 3,7 metru a i do šířky se mohou pěkně rozrůst a to do jednoho metru. Stačí si pouze vybrat, zda se vám líbí na dveřích například sklo, dýha, či laminát. Aby mohly otočné dveře vyrůst skutečně od podlahy až ke stropu, pak je třeba zvolit verzi tzv. bez nadpraží a o skutečně exotický kousek máte ve svém bytě postaráno.

Maxi dveře však nemusí být pouze otočné, není třeba se totiž vzdávat ani dveří posuvných a to díky posuvnému systému Premium, se kterým se vaše možnosti značně rozšiřují. A to doslova! „Posuvný systém Premium je určen k uchycení do nosného stropu, ze spodní strany je kryt stropními podhledy, takže nic nebrání posuvným dveřím MASTER skutečně vyrůst až ke stropu. Ani šířkou nejste omezeni, posuvný systém Premium může být pro více dveří dlouhý až šest metrů a unese 160 kg váhy,“ uvádí pan Petr Paksi, výkonný ředitel společnosti J.A.P., která je výrobcem ucelené řady dveřních systémů.

Dejte dveřím šanci vyrůst a nechte se překvapit jejich monumentálností!

Bližší informace na www.japcz.cz.