Zpět 2 fotografie
Nábytková dvířka s fólií dub (zdroj: TRACHEA)

Čelem vzad!

Chcete, aby vámi vybraná nábytková dvířka oslňovala svým vzhledem nejen na první pohled, ale také když je otevřete? Tak dejte sbohem fádnímu pojetí zadních stran a přesvědčte se, že dvířka mohou skvěle vypadat z obou stran! 

Publikováno: 01.12.2016
Rubrika:
Autor: (red)

Věděli jste, že pokud chcete do svého interiéru foliovaná dvířka, můžete vybírat nejen z široké nabídky dekorů čelních ploch, ale máte také možnost výběru dekoru strany, která zůstává po většinu času vašemu zraku skryta. „Zadní strana foliovaných dvířek je tvořena melaminovou vrstvou a je automaticky dodávána v bílé barvě. Kromě toho ale umožňuje i výběr ze dvou desítek dalších dekorů, které svým vzhledem korespondují s dekory pohledových stran,“upozorňuje pan Martin Dusík, vedoucí obchodního oddělení Trachea, a.s., největšího českého výrobce nábytkových dvířek a dekorativních panelů.

Působivý vzhled zadních stran však není doménou pouze foliovaných dvířek, ale je samozřejmostí i u designových a vysoce odolných akrylátových dvířek! „Dvířka s akrylátovým povrchem T.acrylic jsou ve standardní variantě opatřena zadní stranou z tvrzeného polystyrenu, jejíž barevnost koresponduje s dekorem přední strany. U dvířek s vybranými lesklými dekory slonová kost a vanilka je navíc možné zvolit i speciální oboustranně lesklou variantu T.acrylic Double, u které tvoří zadní stranu stejný vysoce lesklý akrylátový povrch jako na pohledové straně,“ říká pan Martin Dusík a dodává: „Nemusíte se přitom vůbec bát, že by při montáži dvířek došlo k nežádoucí záměně zadní a pohledové strany. Kvalitní výrobce dvířek má totiž na zadní straně umístěn identifikační hologram, takže jednotlivé strany vždy bezpečně rozeznáte.“ Tak neváhejte a dejte svým nábytkovým dvířkům takový vzhled, jaký si zaslouží!

Více o společnosti na www.trachea.cz a www.overface.cz