Zpět 1 fotografie

KORADO představí novinky na veletrhu AQUA-THERM

Ve dnech 1. – 4. 3. 2016 proběhne 21. ročník mezinárodního odborného veletrhu AQUA-THERM. V pražském areálu PVA EXPO v Letňanech se i letos představí přední výrobci a firmy působící v oboru technologie zařízení budov. Jedním z hlavních vystavovatelů bude také společnost KORADO, jejíž expozice bude umístěna v hale 4, stánek č. 427. Návštěvníkům budou prezentovány především novinky a inovace v sortimentu  – například univerzální otopné deskové těleso RADIK VKM8, které umožňuje připojení až patnácti různými způsoby. Součástí je samostatná čelní krycí deska, kterou je možné opatřit i vlastním potiskem a udělat z něj originální doplněk pro váš interiér. 

Publikováno: 05.02.2016
Rubrika:
Autor: (red)

Přední český výrobce radiátorů má ve svém portfoliu také lokální větrací jednotku s rekuperací, která splňuje požadavky na získání dotace Nová zelená úsporám a bude na veletrhu prezentována. Jednotka KORASMART 1 400 zaujme energeticky úsporným řízeným větráním umožňujícím nastavit maximální požadovanou vlhkost a teplotu vzduchu. Její rekuperační schopnost dosahuje účinnosti až 73 %. Další řadou splňující požadavky dotačního programu na podporu výměny starých kotlů jsou nejen tělesa RADIK, ale i další produkty otopných těles od společnosti KORADO. „Cílem dotačních programů, zejména pak tzv. kotlíkových dotací, je přispět ke zlepšení ovzduší a modernějším způsobem vytápění snížit i energetickou náročnost rodinných domů,“ uvedla Kateřina Knihová.

Společnost zde uvede i další poslední inovace v oblasti designových a koupelnových těles a v neposlední řadě i nejnižší podlahový konvektor s ventilátorem z řady Koraflex.

Návštěvníkům budou k dispozici i odborníci, kteří rádi poradí s danou problematikou.

Více informací na www.korado.cz