Zpět 4 fotografie

Sen všech hospodyněk se vyplnil! Na českém trhu jsou okna, která se samy myjí!

Opravdu výjimečná okna, která v sobě nesou jen ty NEJ vlastnosti. To jsou okna SYNEGO – novinka letošního roku firmy DAFE-PLAST. Chlubí se skvělou tepelnou izolací, vysokou ochranou před hlukem, výbornou bezpečností a nakonec velmi snadnou údržbou. Nemůžete si vybrat lépe!

Publikováno: 23.06.2015
Rubrika:
Autor: (red)

Čím jsou okna SYNEGO tak výjimečná? 

  • Vynikající hodnotou tepelného prostupu rámu Uf = 0,96 W/m2K, která je dosažena díky mnohem vypracovanější geometrii rámu a armování křídla oproti dosavadním srovnatelným standardním okenním rámům, které mají tuto hodnotu ve výši Uf = 1,2 W/m2K.
  • Velmi účinná tepelná izolace díky sedmi komorám v rámu a šesti komorám v okenním křídle.
  • Chrání před okolním hlukem – zvuková izolace až 47 dB díky přítomnosti tří těsnění, které zvyšují akustickou izolaci okenní výplně a zmenšují její infiltraci. U běžných oken se setkáváme pouze s dvěma těsněními. Pro srovnání – stejnou hodnotu zvukového útlumu mají speciální zvukově izolační dveře v nejvyšší zvukově izolační třídě.
  • Celková síla izolačního trojskla je limitována až hodnotou 51 mm.
  • Bezpečnější domov díky standardním bezpečnostním prvkům, kterými jsou okna SYNEGO vybavena již ve svém základu, tzn. bezpečnostní kličkou s funkcí Secustik a jedním bezpečnostním bodem na celoobvodovém kování s mnohem vyšší odolností proti násilnému vniknutí. Okna SYNEGO lze konfigurovat až do nejvyšší bezpečnostní třídy WK3.
  • Zasklívací drážka s hloubkou 22 mm umožňuje hlubší uložení skla a omezuje rosení a tvorbu kondenzátu na okraji oken.
  • Větší slunečný a světelný zisk díky úzké pohledové výšce rámu 117 mm.

Okna SYNEGO se myjí skoro samy…
Sen všech hospodyněk se vyplnil! „Revoluční povrchová úprava Hight Definition Finishing (HDF), která je při výrobě oken SYNEGO použita, přináší snadnější a jednodušší údržbu oken.  Speciální receptura materiálu uzavře povrch profilu okna, který je viditelně hladší a zajistí jeho vysoký lesk. Okna zůstanou nejen déle čistá, ale také se mnohem snadněji myjí a přiléhající špínu odpuzují,“ uvádí Ing. Miroslav Culka, obchodní ředitel společnosti DAFE-PLAST, která se výrobou oken SYNEGO zabývá.

Nebojte se barev…
S okny SYNEGO přichází i možnost různého barevného provedení. Vybírat lze ze široké škály barevného vzorníku DAFE-PLAST a navíc tyto dekory jakkoli kombinovat. Jak se na vašich oknech budou vyjímat nové dekory cherry amarreto, sorrento balsamico, aluminium, winchester? Vyzkoušejte je!

Kde si mohu okna SYNEGO prohlédnou a získat odborné poradenství?
Jihlavský showroom společnosti DAFE-PLAST, v části Červený Kříž č. 286, u sjezdu D1, 112 km nabízí možnost prohlédnout si okna SYNEGO tzv. na živo. Odborná obsluha nového showroomu vám ráda zodpoví všechny otázky.