Zpět 1 fotografie

Robustní víceúčelové ocelové dveře D65 OD skvěle izolují

Společnost Hörmann, významný dodavatel garážových a průmyslových vrat, pohonů, dveří a zárubní, rozšiřuje nabídku víceúčelových ocelových dveří o dveře D65 OD, jejichž předností je dlouhá životnost, vysoká kvalita a skvělé tepelně a zvukověizolační vlastnosti. Dveře D65 OD najdou využití především v průmyslových halách zatížených vysokým provozem.

Publikováno: 27.05.2015
Rubrika:
Autor: (red)

Dveřní křídlo o tloušťce 65 mm tvoří stabilní lepená konstrukce z ocelového plechu o tloušťce 1 a 1,5 mm s velmi kvalitním povrchem bez viditelných svárů. Vnitřek dveří tvoří polyuretanová pěna, která jim zajišťuje vysokou tepelnou (1,2 W/(m2·K)) a zvukovou izolaci (37 – 40 dB). Konstrukční provedení a použitý materiál poskytují dveřím D65 OD dlouhou životnost a díky své robustnosti a pevnosti se dveře uplatní především v průmyslových halách, veřejných objektech či jako únikové východy.

Víceúčelové dveře D65 OD se standardně dodávají s klikovou sadou a dvěma konstrukčními panty. Dveře lze pořídit jak do interiéru, tak i do fasády, protože kromě základních odstínů RAL je společnost Hörmann nabízí i v dřevodekorové fólii v odstínech Winchester Oak, Zlatý dub a Tmavý dub – ořech, které se hodí do moderních objektů. Dveře ve velikosti 900 x 1970 mm v odstínu RAL 9002 jsou k dostání od 1. července 2015 za 15 386 Kč bez DPH.

Více informací naleznete na www.hormann.cz