Zpět 6 fotografií

Pro elegantní terasu dlažbu s velkým formátem

Krásná terasa u domu či upravené okolí bazénu láká k posezení s rodinou i setkávání s přáteli. Velkoformátová terasová dlažba BEST je přitom nenáročná na údržbu, jednoduše a rychle se pokládá a zaujme i velkým výběrem povrchů a barevných úprav. K dispozici jsou i dlažby s úpravou UV zářením a infrazářením, které jsou odolné i vůči značnému znečištění.  Velké plochy dlažby i unikátní struktury přitom propůjčí terase nebo posezení u bazénu eleganci a noblesu.

Publikováno: 06.05.2015
Rubrika:
Autor: (red)

Terasové dlažby BEST se uplatní nejen na terasách, ale výborně dotvoří i okolí bazénu, zaujmou i v podobě zahradních chodníků. Široká škála formátů, od menších dlažeb o velikosti 20×40 centimetrů až po úctyhodných 60×60 cm, pět povrchových úprav a množství nejrůznějších barevných odstínů poskytuje bohaté možnosti pro tvůrčí řešení takřka jakékoli plochy. Velké rozměry dlažeb s sebou navíc nesou možnost vytvořit opravdu elegantní plochu, a to s naprostým minimem spár. Barevné tóny, jimiž tyto dlažby zaujmou, přitom nejsou vytvořeny jen prostým barvením betonu, ale například u tryskaných a vymývaných dlažeb jsou originálními kombinacemi barevných kamenných drtí na jejich povrchu. Výsledkem je vzhledově působivá terasa s praktickou dlažbou, která je příjemná na dotyk a nenáročná na údržbu.

Klasiku nebo originál s kombinacemi barevných kamenných drtí?
Zájemci o terasovou dlažbu, jejíž povrch umí výborně odolávat nečistotám, mohou vybírat z  dlažeb tryskaných, vymývaných, reliéfních a standardních. Jejich povrch je upraven lakem a poté vytvrzen infrazářením nebo UV zářením. To zvyšuje celkovou odolnost dlažby, dodává barvám exkluzivní výraz, chrání povrch před znečištěním a usnadňuje údržbu. V základní podobě bez uvedené povrchové úpravy lze terasovou dlažbu BEST pořídit jako broušenou.

Terasová tryskaná a vymývaná dlažba BEST zaujme originálními kombinacemi barevných kamenných drtí na povrchu. Dlažbu zušlechtěnou tryskáním lze pořídit v devíti barevných variacích, v celkem šesti rozměrech, čtvercových i obdélníkových, což umožňuje řadu kombinací.  I vymývaná dlažba je k dispozici v podobě čtverců a obdélníků, a to také v šesti rozměrech. Zde okouzlí takřka neuvěřitelná škála barev – lze volit ze 13 barev, jež oslní umně vyladěnými tóny i zpracováním. Šesti rozměry disponuje i terasová dlažba standard, opět ve čtvercovém i obdélníkovém podání. Dlažba je k dispozici v přírodním šedavém nádechu, další odstíny lze objednat na zakázku. Reliéfní terasová dlažba sice nabídne dlaždice pouze o rozměru 40×40 cm a 50×50 cm, což ale vyváží unikátní povrchovou strukturou, jež dodá dlažbě neopakovatelný ráz. Vybírat lze ze tří barevných tónů.

Více informací o terasové dlažbě BEST naleznete na www.best.info.