Zpět 2 fotografie

Nejlepší výběr dlažby je „na vlastní oči“

Plánujete se pustit do zkrášlení terasy, chcete dokončit odpočinkovou plochu kolem bazénu, či položit na zahradě chodník? Nespoléhejte při volbě dlažby jen na nabídku z katalogu nebo internetu, nejlepší výběr je ten na vlastní oči. V případě značky BEST lze vybírat jak v nově otevřených prodejnách s vnitřními vzorkovnami, tak v takzvaných Arch centrech, což jsou volně přístupné prostory v areálech prodejen, které lze navštívit 24 hodin denně. V reálu se tak lze rozhodnout pro typ, velikost, barvu i povrchovou úpravu dlažby. 

Publikováno: 14.05.2015
Rubrika:
Autor: (red)

Zahradní či terasová dlažba musí být nejen odolná, ale měla by také lahodit očím, zároveň se po ní musí dobře chodit. Jenže co vyhovuje jednomu, to se nemusí líbit druhému. Proto se vyplatí věnovat výběru dlažby a dalších prvků pro zpevněné zahradní plochy náležitou pozornost. Vzorkovny v podnikových prodejnách BEST a Arch centra jsou proto ideálním místem, kde lze zjistit vše potřebné a celý sortiment fyzicky zhlédnout.

Nově lze vnitřní vzorkovny najít v šesti podnikových prodejnách BEST, a to v Rybnici u Plzně, Poleradech u Mostu, Vraníně u Českých Budějovic, v Lučicích u Chlumce nad Cidlinou, Nehvizdech a Mohelnici. Zájemce o ukázky reálně zabudovaných dlažeb jistě nadchnou Arch centra, které jsou kromě uvedených areálů k dispozici i v Ostravě a v Božicích u Znojma. Protože jsou volně přístupná po celý rok 24 hodin denně, lze přijet doslova kdykoli. Jedná seo plochy v parkovém provedení, kde se lze procházet, odpočívat, udělat si piknik a strávit čas s rodinou, a přitom zhlédnout expozici několika stovek reálně zabudovaných variací dlažeb a dalších zahradních prvků BEST. Protože vše je přehledně označeno, rovnou na místě je možné vybrat a nakoupit.

Více informací naleznete na www.best.info