Zpět

Kvalitní vodoměr, náklady pod kontrolou

Zdražování vodného a stočného v řádech jednotek procent je každoroční jistotou, která odběrateli přináší vždy jen vyšší náklady. Proto by měl mít svou spotřebu pod dohledem spolehlivého bytového vodoměru nejvyšší kvality. Komplexní řešení pro každou situaci přináší systém měřičů výrobce Sensus, jehož sortiment pohodlně koupíte u firmy Vodoměry Praha.

Publikováno: 11.05.2015
Rubrika:
Autor: (red)

Výběr pro každou situaci
V nabídce najdete řešení pro všechny typy aplikací. Přesné bytové vodoměry Sensus Residia JET jsou k dispozici pro teplou i studenou vodu a s možností montáže do vertikální i horizontální polohy. Nechybí ani bateriové a kapslové vodoměry. Samozřejmostí je výběr všech typických rozměrů závitů a také dodání ventilových i bateriových sad, vyrovnávacích kusů či podomítkových pouzder. Výrobce garantuje plnění všech evropských norem a také zdravotní nezávadnost při styku s vodou.

Nakupujte na jednom místě
Veškerý materiál včetně montážních potřeb, dodává firma Vodoměry Praha. V jejím přehledném e-shopu najdete veškerý sortiment včetně detailních informací, technických parametrů a dostupnosti. K vodoměrům Sensus Residia Jet zde dostanete také montážní klíče, náhradní díly a příslušenství typu klapek, ochranných pouzder nebo šroubení. Na vaše dotazy je připraven odpovědět vyškolený personál. Výhodou e-shopu Vodoměry Praha je mimo jiné možnost bezpečně platit online. Bytové vodoměry Sensus představují moderní řešení správy nákladů, nyní máte možnost koupit je i s příslušenstvím pohodlně, rychle a na jednom místě.