Zpět 2 fotografie

Závislost na světle není nemoc!

Kam nemůže světlo, musí lékař. Všeobecně známé pořekadlo, na kterém bude určitě kus pravdy. Přiznejte si! Když slunce prosvítí váš domov, hned se vám zvedne nálada. Tuto dobrou náladu si již můžete uchovat navždy. Ptáte se jak? Stačí si pořídit do svého interiéru novinku letošního jara velkoformátové posuvné dveře v hliníkovém subtilním rámečku, které v současné době mohou sahat od samé podlahy až po strop.

Publikováno: 29.07.2014
Rubrika:
Autor: (red)

Přesto, že jsou tyto velkoformátové dveře výjimečné pro svoji nadstandardní velikost, mají výborné tepelně izolační vlastnosti. Díky nim můžete v zimě pozorovat vločky, které líně poletují vzduchem a přitom si vychutnávat naprostou pohodu v teple domova.

Nové posuvné dveře se pyšní velice atraktivním vzhledem i velikostí. Spolu s nimi pronikne do vašeho interiéru francouzská elegance! Vzhled vašeho interiéru se díky velké prosklené stěně bude neustále měnit s okolní přírodou, jako byste najednou na stěnu pověsili obrovský neustále se pohybující obraz.

Velkoryse řešený panoramatický systém ze skla neruší ani profily křídel ani rukojeť. Vašemu spojení s okolním světem tak nebude bránit žádná viditelná překážka.

Posuvné dveře jsou zcela bezpečné díky sériově integrovaným senzorům proti sevření. Takže v případě, že vám pobíhají po domě děti, domácí mazlíčci nebo manžel, nemusíte se vůbec obávat, že by došlo k nějakému krvavému zranění.

Bezbariérový přístup – další výhoda, která vznikla díky zabudování subtilního okenního rámu, jehož spodní díl přesně lícuje s podlahou. Vaše ratolesti si tak bez starostí mohou pro svou svačinku zajet do kuchyně na kole či kolečkových bruslích

A navíc i něco pohodlného! Díky dálkovému zařízení, s jehož pomocí ovládáte otevírání a zavírání velkoformátových posuvných dveří, můžete zůstat ležet na gauči a stiskem jediného tlačítka si s dveřmi děláte, co se vám zachce.

Rozlučte se s tradičními, okenními rámy, které má každý a přivítejte ve svém interiéru vrchol elegance v podobě velkomormátových posuvných dveří.