Zpět

Rekonstruujeme byt s ohledem na funkčnost i design

Ne každý má to štěstí bydlet v novostavbě, a tak je v souvislosti se svým bytem nebo interiérem domu odkázán k rekonstrukcím, které dokážou dodat interiéru moderní vzhled, ale i lepší funkčnost a vlastnosti. Mezi ty rozhodně patří kvalitní izolace. A to nejenom z hlediska fasády nebo podlahy, jelikož dalším nedílným krokem by mělo být zateplení stropu. A tak víc vám neunikne teplo, které samozřejmě stojí peníze. A čím více jich díky tomu ušetříte, tím dříve se vám náklady na celkovou rekonstrukci logicky vrátí.

Publikováno: 29.07.2014
Rubrika:
Autor: (red)

Řadu prací zvládnete i sami
Jelikož jsme nastínili i finanční stránku, rozhodně je třeba říci, že jsou práce, které se dají zvládnout svépomocí. Pouze je třeba mít k dispozici potřebné pomůcky, a to nejenom z hlediska nářadí, ale na mysli máme i ochranné pracovní pomůcky. A to ideálně od společnosti Elstrote. Je třeba mít na paměti, že především při různých demoličních pracích můžeme negativně ohrozit naše zdraví. A to jak možností úrazu, tak třeba i vdechováním nepříjemného prachu. Přitom obojí se dá vyřešit velmi snadno.

Materiál, který frčí? Sádrokarton
Pokud bychom měli zmínit materiál, který je dnes hitem, je to zcela rozhodně sádrokarton. Díky němu lze totiž vytvořit doslova jakýkoliv koncept bytu nebo domu. Lze s ním vytvořit nové provizorní příčky, zakrýt nevzhledná místa, nebo vytvořit i stropní podhledy. A díky vlastnostem daného materiálu nejsou výjimkou ani následné úpravy. Mezi ty spadají třeba LED bodovky do sádrokartonu, které jsou ideálním krokem k úspornému, designově zajímavému, a hlavně modernímu řešení osvětlení v interiérech. A opět je třeba zmínit fakt, že investice se do daných světel může díky spotřebě velmi rychle vrátit. A co navíc daná varianta osvětlení nabídne?

  • Široké možnosti designu
  • Různé výkonnostní varianty
  • Různé patice
  • Možnosti pro domácí, ale i profesionální osvětlení