Zpět

Prohlídka domu, který ještě nestojí

Stojíte na svém pozemku a přemýšlíte, jaký typ domku si na něm postavíte? Zda se sedlovou střechou nebo bungalov? Zda jednoduchý tvar domu nebo do „L“? Zda na jižní straně bude dostatečně velké okno a zda vám nebude vadit v průchodu plánované rozmístění nábytku? S tímto už dnes nemusíte spoléhat pouze na svou fantazii. Chytrá mobilní aplikace, která je ke stažení ZDARMA vám určitě poradí. Stačí k tomu tablet či chytrý telefon… a vy se procházíte domem, který ještě nestojí!

Publikováno: 29.07.2014
Rubrika:
Autor: (red)

Nejnovější IT technologie nám dokáží v mnohém usnadnit každodenní život. Výběr správného domku je velice důležitý a v nabídce je přes tisíc různých variant. Abyste si mohli vybírat bez katalogu a listování, tak je pro vás připravena zbrusu nová aplikace “DOMY G SERVIS“. „V naší mobilní aplikaci si můžete váš vysněný dům prohlédnout ze všech stran a dokonce si ho projít i zevnitř. Vše navíc vidíte ve 3D i s možným rozmístěním jednotlivého nábytku a spotřebičů. Nic tak nebrání prohlídce vybraného domku, i přesto že ještě nestojí. Jeho budoucí majitel si tak může tzv. odchytat vše, co se mnohdy řeší až za stavby nebo provozu domu,“ vysvětluje Jiří Maňák, obchodní ředitel společnosti G SERVIS CZ, která tuto aplikaci pro své typové projekty rodinných domů nabízí a pokračuje: „Navíc jsme kromě možnosti prohlédnutí vybraných typových domů zařadili k nahlédnutí i seznam praxí ověřených stavebních firem a dodavatelů materiálů pro stavbu, které bychom zákazníkovi rádi doporučili.“

Co je to rozšířená realita, aneb vždy něco navíc!
Aby byla virtuální prohlídka domu co nejvíce realistická, tak je možné využít i funkci –  Rozšířená realita. „Pomocí rozšířené reality a speciální kartičky (markeru), kterou od nás dostanete, či si ji stáhnete na webových stránkách, si můžete na svém pozemku dokonce zobrazit vybraný dům. Uvidíte tak velice reálně a ve 3D, jak vašemu pozemku bude vybraný dům slušet a jestli se na něj vizuálně hodí,“ doplňuje Jiří Maňák.

Více informací o aplikaci na www.gservis.cz.