Zpět 1 fotografie

Jika jsou nově i obklady a dlažby!

Krásná, odolná, pevná, snadno se ošetřující, s dlouhou životností. A také s unikátním designem a velkým množstvím vzorů! Jika nyní nabízí nejen sanitární keramiku, koupelnový nábytek a doplňky, ale nově rozšířila svoje portfolio i o keramické dlažby a obklady. Jika obklady a dlažby, jak se nový sortiment jmenuje, dává na výběr z mnoha desítek typů i vzorů, nabídka zahrnuje klasické obklady, řezané mozaiky, dlažby vnitřní i venkovní.  Zaujme přitom jak jednotlivými dezény, tak celkovým pojetím. Díky tomu umožní vytvořit celkově sladěné, a zároveň nápadité bydlení. 

Publikováno: 29.07.2014
Rubrika:
Autor: (red)

Jika obklady a dlažby představují pestrou a současně ucelenou škálu sortimentu. Rozsáhlé spektrum vzorů, dezénů a motivů zaujme jak milovníky tradičního pojetí bydlení, tak příznivce moderního urbanistického stylu či avantgardy. K dispozici jsou jak výrobky v teplých i chladných tónech, oblíbených dekorech dřevin, stylu středomořských oblastí, mikrostruktury textilu, tak například unikátní série s efektem cementové stěrky, s rustikálním vzhledem s přesvědčivou texturou přírodního dřeva a mnohé další. Využívá se zde například i technologie digitálního tisku, jež umožňuje, aby každý jednotlivý kus byl originálem. Protože většina řad zahrnuje sortiment dlažeb i obkladů, lze celý prostor jednoduše sladit. Jika obklady a dlažby dávají na výběr mezi sedmi typy mrazuvzdorných dlažeb a deseti typy obkladů a dlažeb, každý z typů přitom v několika rozměrových i barevných variacích.

Podrobnosti naleznete na www.jika.cz, se sortimentem se lze podrobněji seznámit v Prague Gallery Art of Bathrooms, náměstí I. P. Pavlova 5.