Zpět

EKOSPOL zahajuje výstavbu páté etapy projektu Panorama Kyje

Přední tuzemská developerská společnost EKOSPOL zahájila výstavbu svého dalšího projektu. Je jím projekt Panorama Kyje V., který nabídne celkem 105 bytů ve třech moderních čtyřpodlažních viladomech. V době zahájení stavby je prodáno již téměř 60 procent všech bytů. 

Publikováno: 29.07.2014
Rubrika:
Autor: (red)

K nastěhování budou byty připraveny na jaře příštího roku, nicméně z celého projektu už zbývá doprodat jen čtyřicet procent bytů. „Rychlost, se kterou prodáváme byty v této lokalitě, dokládá výsadní postavení projektu Panorama Kyje jako aktuálně nejprodávanějšího pražského projektu s novými byty u metra. Byty zároveň splňují přísné hodnocení poměru kvality a ceny,“ zdůrazňuje Evžen Korec, generální ředitel a předseda představenstva společnosti EKOSPOL, která na pražském developerském trhu působí již 22 let. „V prvních třech etapách projektu Panorama Kyje bylo všech 431 bytů vyprodáno více než půl roku před dokončením, u čtvrté etapy už zbývá doprodat pouze 17 bytů. Tato etapa přitom bude dokončena až na podzim letošního roku,“ dodává Korec.

Projekt Panorama Kyje V. bude tvořen třemi moderními čtyřpodlažními viladomy s výtahem citlivě navazujícími na okolní vilovou a bytovou zástavbu. Blízkost přírody umožní novým obyvatelům pocítit, jaké to je probouzet se za zpěvu ptáků v těsném kontaktu s přírodou, a přitom na dosah velkoměsta. Díky krásnému výhledu na panorama Prahy je celé město neustále jako na dlani.

Jeden z největších projektů současnosti
Pokračováním projektu Panorama Kyje vzniká v Kyjích jeden z největších bytových areálů v Praze, který nabídne celkem tisícovku cenově dostupných bytů na metru. Pro větší komfort a zvýšení dopravní obslužnosti bude v dané lokalitě vybudována zbrusu nová zastávka MHD. Bohaté volnočasové vyžití nabídne novým majitelům bytů sportovní areál s dětským hřištěm, který společnost EKOSPOL vybuduje na vlastní náklady.

Lokalita už nyní disponuje výbornou občanskou vybaveností. Oblíbené nákupní a zábavní Centrum Černý Most s množstvím dalších hypermarketů a obchodů je odsud vzdálené pouhých pět minut autem nebo jednu stanici metrem.

Kromě páté etapy projektu Panorama Kyje letos společnost EKOSPOL představí a na trh uvede nové projekty v Uhříněvsi, Michli či Řeporyjích. Svou nabídku zároveň rozšíří o navazující etapu úspěšného projektu Nové Měcholupy a další etapu projektu Panorama Kyje. Celkem tak nabídne 519 nových bytů.

Více informací k celému projektu naleznete na www.ekospol.cz.