Zpět

EKOSPOL slavnostně otevřel bytový areál Vilapark Uhříněveská obora, všech 151 bytů bylo vyprodáno půl roku před dokončením

Přední česká developerská společnost EKOSPOL si může „odškrtnout“ další úspěšně zrealizovaný projekt. Dnes slavnostně otevřela nový bytový areál Vilapark Uhříněveská obora se 151 byty. V historii společnosti se jedná již o 46. velký developerský projekt a šlo opět o projekt mimořádně úspěšný, všechny nabízené byty v areálu totiž byly vyprodány půl roku před jejich dokončením. V Praze na trhu přitom v současné době jsou téměř dva tisíce dokončených, ale neprodaných nových bytů.

Publikováno: 29.07.2014
Rubrika:
Autor: (red)

„Společnost EKOSPOL nabídla v projektu Vilapark Uhříněveská obora absolutně nejnižší ceny kvalitních nových bytů v této lokalitě. Moderní rodinné bydlení ještě nikdy nebylo tak dostupné, jako nyní,“říká Evžen Korec, generální ředitel a předseda představenstva společnosti EKOSPOL, která byla v celém projektu developerem i investorem. „Důkazem toho, že nastavení naší cenové politiky i marketingové strategie jsou bezkonkurenční, byla skutečnost, že všechny byty byly vyprodány půl roku před dokončením. Lidově lze říci, že se po nich doslova zaprášilo,“ uzavírá Evžen Korec.

Slavnostního otevření areálu Vilapark Uhříněveská obora se vedle významných osobností veřejného života a novinářů zúčastnili i zástupci dodavatelských firem, kteří ocenili špičkovou spolupráci se společností EKOSPOL a popřáli jí mnoho dalších takto úspěšných projektů. Během slavnostního dopoledne promluvili generální ředitel a předseda představenstva Hypoteční banky Jan Sadil, prezident Svazu podnikatelů ve stavebnictví Václav Matyáš, generální ředitel a předseda představenstva společnosti Wienerberger Josef Kotek či místostarosta Prahy 22 Martin Turnovský. Stručné představení projektu přiblížil vedoucí manažer projetu Pavel Čačík. Závěrečné slovo a poděkování všem spolupracovníkům a dodavatelům, kteří se na realizaci tohoto projektu podíleli, pronesl generální ředitel a předseda představenstva společnosti EKOSPOL Evžen Korec.

O projektu Vilapark Uhříněveská obora
Bytový areál areálu Vilapark Uhříněveská obora nabídl zájemcům 151 kvalitních nových bytů v pěti tří až pětipodlažních viladomech s ustupujícími horními patry. Byty se nacházejí ve vysoce žádané lokalitě – nedaleký projekt Viladomy Uhříněves I. a II. společnosti EKOSPOL patřil mezi nejrychleji vyprodané bytové projekty v celé Praze. Areál Vilapark Uhříněveská obora nabízí bydlení na nádherném místě s vynikající občanskou vybaveností a dobrou dopravní dostupností.

Výstavba projektu Vilapark Uhříněveská obora probíhala ve třech etapách. První etapa byla zahájena v létě roku 2012, druhá etapa na podzim téhož roku a třetí etapu společnost EKOSPOL spustila na jaře minulého roku. První etapa projektu byla dokončena loni v létě, druhá etapa na podzim téhož roku a byty ve třetí etapě EKOSPOL dokončil v březnu roku 2014. Ve všech třech etapách byly všechny byty vyprodány půl roku před jejich dokončením.